• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

3D návrhy interiéru, vizualizace

Grafické studio BUDINA DESIGN se věnuje různým druhům interiérového designu již od roku 2007. Vedle grafických 3D návrhů rekonstrukce interiéru se zabýváme rovněž zpracováním jednotlivých částí projektů včetně rozpočtu a realizacemi, které zahrnují veškeré řemeslné práce. Ty provádějí dlouholetou spoluprací prověřené řemeslnické firmy i jednotliví řemeslníci. Jejich vysokou kvalitu práce zaručuje naše společnost.

Co předchází vizualizaci?

Při prvním kontaktu se zákazníkem dohodneme nezávaznou schůzku v prostoru, který zamýšlí k rekonstrukci. Základním předpokladem, který je cestou k úspěchu, jsou vzájemné sympatie designéra a zákazníka. Pokud odpovídají zkušenosti designéra představám zákazníka, dohodnou se oba na krocích, které povedou k oboustranné spokojenosti. U klienta z nového interiéru podle jeho představ a u designéra uspokojení z kvalitně odvedené práce.

Vizualizace interiéru

Je celá řada možností, jak prezentovat myšlenku nebo vizi. Naší preferencí je tvorba trojrozměrných vizualizací, při kterých dáváme myšlenkám jejich tvar. 3D fotorealistické vizualizace jsou hlavním zobrazovacím prvkem při zpracování návrhů interiérů. Samotnými vizualizacemi spolupráce na rekonstrukci interiéru nebo i exteriéru teprve začíná. Pomocí interiérové vizualizace je možné prezentovat objekt jak v tištěné, tak i v elektronické formě.

V čem spočívá vizualizace?

Základem vytvoření interiérové vizualizace je zpracování modelu daného interiéru. Ke zpracování je nutné mít stavební dokumentaci, nebo pokud tuto dokumentaci zákazník nevlastní, je nutné zamýšlený prostor podrobně zaměřit. Vytvořený návrh interiéru se zařizuje pomocí různých zařizovacích předmětů, nábytku a doplňků. Po dokončení dokonale simuluje nový interiér, který představuje plánovanou rekonstrukci.

Naše grafické studio BUDINA DESIGN působí v oblasti interiérového designu již od roku 2007 a má bohaté zkušenosti s vizualizací interiéru, jejich projektováním, ale také s kompletními realizacemi. Spolupracujeme s odbornými řemeslnými firmami, za jejichž práci se zaručujeme a máme smluvní truhlářskou dílnu, ve které se vyrábí nábytek dodavatelsky z různých materiálů a dotváříme tak celé interiéry.

Nahoru