• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Bytový designer pro návrh atypického interiéru

BUDINA DESIGN je projekční kancelář, která se věnuje od roku 2007 návrhům rekonstrukcí různých typů interiérů. Jedná se jak o celé interiéry bytů nebo rodinných domů, tak i o jednotlivé místnosti obytných prostor. Často navrhujeme rekonstrukce kuchyníkoupelenobývacích pokojů nebo dětských pokojů. Další oblastí, které se věnujeme, jsou grafické návrhy restaurací nebo hotelů. I zde platí, že je lepší řešit celý objekt komplexně, ale řešíme i jednotlivé části těchto zařízení. V neposlední řadě realizujeme také atypické interiéry.

Návrh atypického interiéru

Celá realizace se uskuteční po úvodní nezávazné schůzce, kdy se zákazník seznámí s prací naší projekční kanceláře a přednese nám své požadavky. Každý interiér člověka ovlivňuje i vypovídá o jeho osobnosti. Následuje zaměření celého objektu a vypracování návrhu 3D vizualizace, která zohlední všechna specifika zpracovávaného prostoru. Po odsouhlasení vizualizace zákazníkem dohodneme podrobnosti projektu, které budou zahrnovat veškeré zařizovací prvky, elektrické spotřebiče a výrobu atypického nábytku. Nejlépe je řešit celý objekt jako celek včetně nábytku. Nedílnou součástí projektu je rozpočet, který je konečný.

Realizace atypického interiéru

Vlastní realizace následuje po dohodě a naše grafické studio BUDINA DESIGN dohodne veškeré řemeslné práce, zajistí dodávku elektrických spotřebičů, objedná výrobu nábytku na míru. Práce i výrobu nábytku zprostředkováváme pouze v dílnách u řemeslníků, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a za jejich dílo se zaručujeme svým jménem. Každý dokončený prostor předáváme v předem dohodnutém termínu kompletně hotový, čistý a vhodný ihned k používání.

Co všechno řeší naše grafické studio

Vedle výše uvedených služeb je součástí práce projektanta také návštěva vzorkových prodejen a výběr všech materiálů, ze kterých se rekonstrukce uskuteční. Přestože jsme projekční kancelář věnující se grafickým návrhů rekonstrukcí, zajišťujeme kompletní služby od návrhu 3D vizualizace, přes projekční dokumentaci až po celkovou realizaci. Řešíme rekonstrukci na klíč a náš zákazník má jakkoliv náročný interiér bez starostí rekonstruovaný. Podrobnosti naleznete na našich internetových stránkách bdorg.cz.

Nahoru