• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Designové kuchyně a koupelny na míru

Vytvořit dům přesně podle svých představ není vždy tak jednoduché, jak se může zdát. Každá domácnost má jiné prostory a možnosti jejich využití. Tomu je často nutné přizpůsobit i rekonstrukci a následné vybavení. Často je potřeba v malých bytech řešit problémy s nedostatkem místa. V těchto případech je nutné snažit se využít každý možný centimetr k užitku uživatele. Do malých bytů není možné kvůli jejich velikosti umístit nábytek z obchodních řetězců. Velmi často je potřeba nechat si vyrobit nábytek na míru, přesně do Vaší domácnosti.

Designové kuchyně

Kuchyně je srdcem každé domácnosti. Kuchyně by měla splňovat jak funkci estetickou, tak především praktickou. Uživatel kuchyně by se v ní měl cítit maximálně pohodlně a vše by měl mít vždy po ruce. Kuchyně je také vizitkou každé rodiny, proto je potřeba při výběru a pořizování kuchyně představit prodejci, designérům přesně své požadavky. Budina Design se Vám pokusí vyjít maximálně vstříc a splnit vše, co si přejete. Možností jak „poskládat“, vytvořit krásnou a moderní kuchyň je velké množství. Fantazii se meze nekladou. Je možné pracovat s velkým množstvím výběru materiálu, s různými tvary nábytku apod. Vaše designová kuchyň bude nenapodobitelným originálem.

Koupelny na míru

Koupelna se v dnešní době stává prostorem, kde můžete povolit uzdu své fantazii. Můžete si sami určit to, jak bude Vaše koupelna vypadat, abyste se v ní cítili maximálně pohodlně. Design a rozměry koupelnového nábytku si můžete určit sami. Je jen na Vás, jak využijete prostor určený k Vašim hygienickým potřebám. Často koupelny nabízí jen velmi malé prostory. Tyto prostory je potřeba maximálně využít. K tomu je dobré využít služeb odborníků, designérů a poradit se o tom, jak má právě Vaše koupelna vypadat.  Do koupelny je často potřeba nechat vyrobit nábytek přesně na míru. Věřte, že každý prostor je možné maximálně využít! O tom Vás přesvědčí společnost Budina Design.

Budina Design

Budina Design se postará o návrh a realizaci každého interiéru. Dlouholetí spolupracovníci společnosti Budina Design vyrobí nábytek na míru přesně podle daného návrhu. Kvalita nábytku na zakázku se nedá ani srovnat s nábytkem obchodních řetězců.

Nahoru