• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Moderní rekonstrukce Vašeho domova

Každá doba s sebou nese jiné módní prvky. Tyto prvky však po určité době působí nemoderně, neprakticky, někdy až kýčovitě. Po čase je tedy nutné přemýšlet nad modernizací Vašeho bydlení a vdechnout mu nový život.

Návrh a projekt

Návrhů na to, jak by měl vypadat ideální dům, je nespočetné množství. Každý má jinou představu o tom, jak má jeho bydlení vypadat, co vše musí splňovat. Na základě přátelského rozhovoru s bytovým designérem Vám společnost Budina Design vytvoří 3D vizualizaci, kde Vám maximálně přiblíží návrh Vašeho budoucího bydlení. Společně si tak projdete výhody a nevýhody daného řešení. Po vytvoření návrhu a vizualizace následuje samotný projekt. Během projektu se shání a vytváří dokumenty potřebné k začátku rekonstrukce. Samotná cena rekonstrukce se odvíjí právě podle vytvořeného projektu. Cena se poté již nezmění. Jako poslední a nejdůležitější krok je rekonstrukce. Rekonstrukce je naplánovaná do všech detailů a během předem domluveného termínu je moderní bydlení připraveno k předání uživateli.

Moderní bydlení je nyní dostupné opravdu všem

Samotnou rekonstrukci bytu či domu společnost Budina Design řeší se svými dlouholetými partnery. Naši partneři působí na trhu již řadu let a jsou představiteli opravdové kvality a poctivé práce. Lze zajistit kompletní rekonstrukce. Není již nutné shánět více firem, více řemeslníků. Společnost Budina Design ve spolupráci se svými partnery provedla již mnoho úspěšných a kvalitních rekonstrukcí po celé České republice. Provádíme moderní rekonstrukce Vašeho domova a snažíme se Vám maximálně vyjít vstříc a dosáhnout všeho, co si přejete.

Finanční služby

Společnost Budina Design spolupracuje s významnou finanční společností v České republice a díky tomu poskytuje poradenství ohledně financování rekonstrukce Vašeho moderního bydlení. Rekonstrukce je díky optimálnímu finančnímu řešení dostupná opravdu každému.

Nahoru