• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Modernizace restaurací a hotelů

Specializujeme se na grafické návrhy, projektování a realizaci všech interiérů, samozřejmostí je na žádost zákazníka dotváření také exteriérů, doporučení vhodného oplocení a terénních úprav. Projekční kancelář BUDINA DESIGN působí v oboru od roku 2007 a své bohaté zkušenosti může doložit řadou referenčních zakázek.

Proč modernizovat?

Prostory restaurací a hotelů, které jsou mnohdy spojené v jednom objektu, neodpovídají často požadavkům na moderní a funkční prostor, který rozvržením a vybavením bude odpovídat přáním a životnímu stylu majitelů a zároveň zaujme návštěvníky zařízení. Z toho důvodu je vhodné restaurace i hotely modernizovat a přizpůsobovat je novým trendům. Proto jsme připraveni kompletně realizovat prostory hotelů i penzionů, a to od 3D vizualizace přes projekt po dokončení celého prostoru za pomoci námi prověřených odborných firem a vybavení nábytkem, vyrobeným ve smluvní truhlářské dílně. K dispozici je na výběr celá řada moderních i klasických materiálů v různých cenových relacích a dokážeme realizovat prostor podle finančních možností zadavatele.

Jak probíhá modernizace?

Každou zamýšlenou modernizaci by měl zákazník konzultovat s odborníky. Při první nezávazné schůzce nastíní své představy a seznámí se s majiteli našeho grafického studia, kteří přiblíží způsob své práce. Důležité je také souznění obou stran, a pokud si tzv. “nesednou”, je lepší hned v úvodu od spolupráce ustoupit. To se ale v našem případě nestává. Po prvním setkání následuje důkladné zaměření objektu, dohodnutí všech detailů rekonstrukce, poradíme, jak funkčně využít prostor, dohodneme, jaké bude vybavení a jaké budou spotřebiče nebo zařizovací předměty. Celý prostor dotváří montovaný nábytek, jehož výrobu zajistíme ve smluvní truhlářské dílně. Na výběr je celá řada různých druhů kování.

Po odsouhlasení 3D vizualizace následuje vyhotovení projektové dokumentace, která obsahuje také konečný rozpočet a výčet zařizovacích předmětů. Realizace se uskuteční podle přesného časového harmonogramu, který vždy ‒ stejně jako rozpočet ‒ dodržíme. Hotový vybavený prostor předáváme čistý a ihned k používání. Pokud Vás naše nabídka na modernizaci restaurací a hotelů nebo pouze částí těchto objektů jako jsou jídelny, salonky, recepce, kuchyně a další prostory zaujala, kontaktujte nás prostřednictvím našich internetových stránek bdorg.cz.

Nahoru