• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Návrh designu kuchyně, kuchyně na zakázku

Kuchyně patří k nejdůležitějším místnostem v domě. Už dávno nemusí být jen místem, kde připravujeme své rodině a přátelům kulinářské zážitky, ale stává se srdcem celé domácnosti. Slouží nám k relaxaci, práci i zábavě s rodinou, a proto by měla plně odpovídat veškerým našim představám a požadavkům, aby nám každý moment vaření zpříjemňovala.

Ideální kuchyně je tedy snem každého, nejen žen. Je však silně omezena prostorem, polohou, stylem a také financemi uživatele. K rekonstrukci kuchyně bychom tedy měli přistupovat zodpovědně, vše si důkladně promyslet a umět si představit všechny varianty. Proto vám může pomoci konzultace s odborníky, kteří vám poradí a nabídnou několik různých variant zhotovení. V prostoru kuchyně by do sebe vše mělo funkčně i stylově zapadat. Většinou takovým způsobem, aby vzniklo co nejvíce úložného prostoru. S tím vám můžeme pomoci!

DSC_4358

Nebojte se změny!

Spousta lidí není spokojena se stavem svého bydlení, a i přesto, že si rekonstrukci mohou finančně dovolit, kvůli pohodlnosti o krásném bydlení pouze sní. Díky profesionálním designérům společnosti Budina Design se však vaše sny mohou stát skutečností a vy si můžete o svých snech s designéry přátelsky popovídat, seznámit je se svými požadavky a oni se pro vás pokusí najít optimální řešení. Bude vám nabídnuto několik variant kuchyní a vše bude přizpůsobeno vašim požadavkům a představám, takže rozhodně nebudete zklamaní. Přeneste konečně své sny do reality a váš život získá novou úroveň.

Rekonstrukce kuchyně na zakázku

Společnost Budina Design poskytuje kompletní rekonstrukci bytu či domu ve spolupráci se svými partnery. Spolu s vámi prokonzultují vaše požadavky a navrhnou optimální řešení, které následně převedou do reality. S našimi partnery provádíme práce bourací, zednické a obkladačské, elektrikářské a instalatérské, topenářské a malířské. Jednoduše vše, co je k rekonstrukce potřebné. Rekonstrukce bude provedena přímo na míru, přesně dle vašich požadavků a k vaší maximální spokojenosti. Není problém využít i vlastní dodavatelské společnosti.

Nahoru