• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Návrhy interiérů kanceláře, realizace kanceláří

Zařizování kanceláře je podobné jako zařizování vlastního domu. Kouzlo úspěšného byznysu spočívá ve schopnosti najmout si schopné lidi. Nicméně těmto lidem je potřeba zařídit správné vybavení a pracovní prostředí. Jinak nebudou dělat svoji práci efektivně.

Kvalitní práce našich designerů

Každá kancelář má být zařízena podle toho, k čemu bude sloužit. Otázkou je, zda v kanceláři bude člověk pracovat sám, nebo se zde plánuje také setkávání s klienty. Pokud ano, tak byste se měli více zaměřit na efektivní vybavení kanceláře. Designér je schopný vybavit určený prostor tak, aby reprezentoval vaše zájmy a váš osobní názor na životní styl, rodinný život a odpočinek. Pro splnění tohoto úkolu je potřebná vaše důvěra, otevřenost a úzká spolupráce. Zamyslete se nad tím, jak chcete, aby vaše firma na klienty působila a podle toho uzpůsobte interiér kanceláří.

Nepodceňujte vhodné vybavení do kanceláře

Když si uvědomíte, k čemu budete kancelář potřebovat, snadno si rozmyslíte i potřebné vybavení. Základním vybavení zřejmě budou pracovní stoly, židle, skříně, osvětlení, podlaha, koberce a designové doplňky. Je to právě nábytek, osvětlení, barva stěn a detailní výzdoba, které rozhodují o atmosféře ve vaší firmě. Potom je potřebné vybavení přímo k práci. Mezi běžná zařízení patří počítače, telefony, tiskárny aj. Posledním důležitým detailem jsou kancelářské potřeby, které budete denně používat. Tužky a papíry jsou nutností. Když už máte seznam kompletní, je vhodné si představit, jak věci budou vypadat v reálné podobě. Jelikož to není snadný úkol, pomůžeme vám s ním my. Díky 3D vizualizaci vám vytvoříme několik variant realizací interiérů se všemi detaily, které vám pomohou se rozhodnout, která kancelář by nejvíce odpovídala duchu vaší společnosti.

Kanceláře podle vás

Pokud se rozhodnete využít naší pomoci, prvním krokem k zahájení úprav celého interiéru bude schůzka s naším odborníkem přímo na místě. Důležité je mít před samotnou rekonstrukcí přesný plán toho, jak chceme, aby kanceláře výsledně vypadaly. Náš bytový designér vám prostřednictvím kvalitní počítačové vizualizace připraví několik dispozičních řešení interiéru. Prostřednictvím 3D vizualizací všech detailů jednotlivých částí kanceláří si zákazník nejsnáze představí, jak bude ve skutečnosti výsledek vypadat a zda je v souladu s filozofií jeho firmy, pro kterou chce kanceláře využít. Vizualizace je teprve začátkem spolupráce bytového designéra se zákazníkem. Po vizualizaci následuje vlastní projekt. Ten obsahuje dokumentaci potřebnou pro tvorbu kanceláří, návrh výroby nábytku na zakázku, návrh výroby dveří, zajištění potřebných spotřebičů a zařizovacích předmětů apod. V projektu je také spočítaná výsledná cena.

Nahoru