• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Návrhy obývacích pokojů, moderní obývací pokoj

Obývací pokoj je místností, kde každý tráví nejvíce času. Místem, kde se setkává rodina i přátelé. Do obývacího pokoje si také zveme hosty, a proto by neměl působit nevhodně, přeplácaně a neuspořádaně. Tento pokoj reprezentuje obyvatele domu či bytu. Záleží však pouze na vás, co si zvolíte jako dominantu tohoto pokoje. Může jí být sedací souprava, velký krb, televizní sestava nebo jen obraz na stěně. Ve fantazii se meze nekladou, důležité však je, aby výsledek působil vhodným a příjemným dojmem. Doba se však mění, mění se proto i požadavky na vzhled obývacích pokojů, a je proto někdy nezbytné přikročit k jejich rekonstrukci.

Rekonstrukce v bytě

Rekonstrukce obývacích pokojů v bytech jsou často problematické, protože většinou nemůžeme dělat větší stavební úpravy, aby nám vznikl otevřený prostor, např. společně s kuchyní či jídelnou. Problém je většinou v jádru, které je uprostřed bytu. Jsou i případy, kdy rekonstrukce cílí především na novou výmalbu, světelnou techniku, luxusní nábytek na míru a spoustu detailů, které nám pomohou luxusní prostor vytvořit.

Rekonstrukce v domě

Proměna obývacího pokoje v domě je o poznání jednodušší a pro designéra ta nejhezčí práce, protože má volné pole působnosti. Prostor si často můžeme zcela přizpůsobit našim představám a snadno můžeme provést stavební úpravy. Pokud lze vybourat nenosné příčky oddělující prostor kuchyně nebo jídelny od obývacího pokoje, máme vyhráno. Když vznikne vzdušný prostor, můžeme ho již vyplnit podle přání zákazníka – dominantní sedací soupravou, krbem, televizní nebo hudební soupravou. Barvy můžeme kombinovat s různými prvky, jako jsou kameny, dřevo. Záleží pouze na vás, jakou si zvolíte podlahu, stěny, tapety, světla či závěsy. My vám pomůžeme vaše představy převést do 3D vizualizace a následně si vyberete, který návrh se vám líbí nejvíce.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás důležitá

Záměrem naší společnosti je v první řadě spokojený zákazník. Při rekonstrukci interiéru se vždy snažíme vyhovět reálným požadavkůmPrvní schůzka, která je nezávazná a bezplatná, je seznámení s prací našeho studia BUDINA DESIGN. V rámci prvního setkání se obě strany seznámí a rozhodnou se, zda spolu chtějí spolupracovat. Po společném rozhovoru, týkajícím se přání a reálných možností při rekonstrukci prostoru, následuje jeho zaměření. Nejpozději během týdne následuje druhá schůzka, kdy společně řešíme první návrhy. Po upřesnění všech informací a detailů zpracujeme projekt rekonstrukce.

Nahoru