• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Návrhy, realizace a rekonstrukce interiérů

Hlavní činností společnosti BUDINA DESIGN jak už název napovídá, jsou návrhy, realizace a rekonstrukce interiérů. Naše společnost zajišťuje kompletní služby v oblasti bytového i kancelářského designu od základní vizualizace daného interiéru, přes projekt až po celkovou rekonstrukci, která zahrnuje v případě zájmu zákazníka také výrobu montovaného nábytku na míru nebo dodávku zařizovacích předmětů a kuchyňských spotřebičů.

Oblast působnosti

Společnost má sídlo v Pardubicích a realizaci rekonstrukce interiérů provádí především v Praze, Pardubicích, Hradci Králové a také ve středních a východních Čechách. Po dohodě se zákazníkem jsme však připraveni přijet i do dalších míst a měst.

Rekonstrukce bytu za šest týdnů

Zní to až neuvěřitelně, ale pravdou je, že jsme schopni vytvořit nový interiér celého bytu za šest týdnů. Po úvodní vizualizaci interiéru, kdy si jej se zákazníkem fyzicky prohlédneme, připravíme návrh, následuje projekt rekonstrukce a vlastní realizace. Do doby rekonstrukce není zahrnuta doba na přípravu vizualizace a projektu. Součástí služeb projektanta je i návštěva vzorkových obchodů a fyzický výběr výrobních materiálů. Schůzky obvykle probíhají u zákazníka. Zpracováním a dodáním projektu spolupráce nekončí. Řešíme kompletní rekonstrukci interiéru na klíč, našim cílem je spokojený zákazník, který se nemusí vůbec o nic starat. Předáváme čistý a kompletně zařízený interiér. Spolupracujeme se zkušenými odbornými firmami, které zajišťují obkladačské práce, elektroinstalace, instalatérské a topenářské práce, sádrokartonářské práce, podlahářské práce, malířské práce a řadu dalších.

Filozofie firmy

Záměrem společnosti je v první řadě spokojený zákazník. Snažíme se vždy vyhovět reálným požadavkům při rekonstrukci interiéru. První schůzka, která je nezávazná a bezplatná, je seznámení s prací našeho studia BUDINA DESIGN. V rámci prvního setkání se obě strany seznámí a rozhodnou se, zda spolu chtějí spolupracovat – je nám jasné, že nemusíme s naší prací a filozofií vyhovovat všem zákazníkům. Po společném rozhovoru, týkajícím se přání a reálných možnostech při rekonstrukci prostoru, následuje jeho zaměření. Nejpozději během týdne následuje druhá schůzka, kdy společně řešíme první návrhy. Po upřesnění všech informací a detailů zpracujeme projekt rekonstrukce.

Nahoru