• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Návrhy rekonstrukce bytového jádra

Pokud plánujete rekonstrukci bytu a nemáte představu o tom, jak by byt ve výsledku mohl vypadat, můžete využít našich služeb. Projekční kancelář BUDINA DESIGN se specializuje na tvorbu grafických návrhů interiérů, celkové rekonstrukce bytů a domů včetně výroby nábytku na míru. Návrhy, realizace a rekonstrukce bytů i rodinných domů provádíme po celé České republice, zejména v oblasti Prahy, Pardubic, Hradce Králové a také ve středních a východních Čechách. Schůzky vždy probíhají na místě rekonstrukce nebo v obchodech s navrhovanými prvky.

Na trhu bytového designu fungujeme již od roku 2007 a za dobu své existence jsme v této oblasti získali řadu zkušeností a inspirací z tvorby jednotlivých interiérů. Úzce spolupracujeme s partnerskými společnostmi, které naše projekty realizují.

Rekonstrukce bytového jádra krok po kroku

Pokud se rozhodnete využít naší pomoci, prvním krokem k zahájení úprav celého bytu bude schůzka s naším odborníkem na místě rekonstrukce. Důležité je mít před samotnou rekonstrukcí přesný plán toho, jak chceme, aby interiér výsledně vypadal. Náš bytový designér vám prostřednictvím kvalitní počítačové vizualizace připraví několik dispozičních řešení interiéru bytu. Prostřednictvím 3D vizualizací všech detailů jednotlivých částí bytu si zákazník nejsnáze představí, jak bude ve skutečnosti nový interiér vypadat. Vizualizace je teprve začátkem spolupráce bytového designéra se zákazníkem. Po vizualizaci následuje vlastní projekt. Ten obsahuje dokumentaci potřebnou pro přestavbu bytu nebo domu, návrh výroby nábytku na zakázku, návrh výroby dveří, zajištění kuchyňských spotřebičů a zařizovacích předmětů apod. V projektu je také spočítaná celková cena rekonstrukce.

Jak vyřešit malý prostor v panelovém bytě?

Mezi nejvíce řešené problémy v bytech je nedostatek prostoru, nevhodné uspořádání místností, především koupelny, toalety a kuchyně. Prostory koupelny a toalety jsou totiž v panelových domech často i desítky let používané, bývají proto nevyhovující jak dispozicí, tak funkčností prostoru. Na betonové podlaze bez izolace je často pouze staré a popraskané linoleum, inženýrské sítě (voda, odpady, vedení elektrické energie, plynu a tepla) jsou nefunkční nebo dožívající. Pokud máte v bytě problém s nevhodně zvoleným rozvržením prostoru, nefunkčními částmi nebo prostě jen nejste spokojeni s jeho vzhledem, právě vám může konzultace s bytovým designérem pomoci.

Nahoru