• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Obnova interiérů za příznivé ceny

Naše studio nabízí nejen interiérový design, ale také tzv. “redesign“ (také “restyling“), což v praxi znamená práci se stávajícím zařízením a doplňky. Cílem je vyzdvihnout jedinečnost a osobitost interiéru drobnými a nenáročnými úpravami již existujícího základu. Jedná se spíše o drobné úpravy, upravení dispozic prostoru, barevné sladění interiéru jako celku, či částečnou změnu některého zařízení nebo doplňků. Náklady jsou samozřejmě nižší než u celkového designu, ale efekt, který redesign přináší, je pak mnohonásobně větší než samotné náklady.

Co redesign nabízí?

Maximální využití Vašeho stávajícího zařízení, výběr nových dekoračních předmětů či vybavení, nenákladné úpravy jako je změna dispozice, doplnění nových prvků a barevné schéma místnosti. De-cluttering (odlehčování přecpaných a stísněných prostor). Dále i jednoduché vytvoření nového stylu, reorganizaci pokojů a umístění osvětlení pro optické zmenšení nebo zvětšení prostoru.

Proč redesign?

Je ideální službou pro ty, kteří nechtějí investovat vyšší částky do rekonstrukce nebo celkového designu. Stejně tak je skvělou volbou, není-li možná kompletní rekonstrukce. Hodí se i po nastěhování do nového bytu či domu, který chcete mít co nejlépe zařízený a uspořádaný stávajícím nábytkem a doplňky. Redesign je navíc perfektní variantou pro vytvoření nové podoby domova se stávajícími prvky. Zároveň je nejlepším řešením úpravy bytu před prodejem či pronajímáním.

Proč si k redesign přizvat návrháře?

Především pro jeho profesionální, nový a objektivní pohled na daný interiér jako celek, barevné ladění, rozmístění nábytku a doplňků (i jeho množství), nebo osvětlení. Návrhář Vám navíc může navrhnout, s čím už je čas se rozloučit, či naopak jak začlenit věci, se kterými jste se chtěli rozloučit Vy.

Nahoru