• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Předsíně na míru – inspirace od bytového projektanta

První dojem je nejdůležitější, a to nejen u lidí, ale také u jejich domů. A předsíň je právě tím prvním, co příchozí hosté spatří. Prázdné nebo nevhodně zařízené prostory nejspíš dobrý dojem neudělají, zato vybavená předsíňová stěna dokáže tuto místnost přeměnit na příjemně útulný prostor, který každého oslní.

Chtěli byste mít kam dát všechny ty boty, bundy, kabáty, kabelky, batohy, čepice, šály, rukavice a deštníky? A k tomu nemuset vždy hledat své klíče po celé bytě? Pokud máte tyto požadavky na chytře navrženou předsíň, pak je nejvyšší čas přeměnit ji v pohodlné, účelné, ale také designově zajímavé místo. A to i v menším bytě.

Využití místa v předsíni

Nabízíme vám tvorbu návrhů řady koncepčně promyšlených řešení předsíní, velké množství úložných prostor a kvalitní materiály, které vydrží i každodenní používání dětmi. Nábytek na míru musí být především funkční a vysoce praktický. I v malém prostoru tak použitím prověřených konstrukcí dosáhneme velkého množství úložných prostor. Samozřejmostí je použití těch nejkvalitnějších materiálů. A předsíň je místo, kde se nábytek na míru uplatní nejvíce. Elegance nábytku ale v tomto případě nestačí, musí být především navržen tak, aby funkčně vyhovoval požadavkům obyvatel bytu.

Tento požadavek nejlépe splňují vestavěné skříně, odkládací stěny s policemi a šatní skříně. Navrhneme pro vás předsíně podle vašich představ!

Nábytek na míru

Jsme zastánci názoru, že každý má dělat to, co umí. Náš ateliér má na starost návrh a realizaci interiérů. Výrobu navrhovaného nábytku na zakázku řešíme formou dodavatelských truhláren. Při jejich využití se odečte od ceny výroby až 100 % ceny projektu. Známe několik osvědčených spolupracovníků, za které ručíme svým jménem a se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Naším působištěm jsou především města PrahaPardubice a Hradec Králové a okolí. Výrobu nábytku na zakázku však není problém zajistit ani v ostatních koutech ČR. Máme vyzkoušeno, že nejlepší a nejkvalitnější dílo odvede drobný dodavatel s perfektním vybavením oproti řetězovým výrobcům. Takovýto řemeslník si práce váží.

Nahoru