• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Přestavba domova podle svých snů

Chcete změnit stávající prostory ve Vašem bytě či domě, plánujete modernizaci nebo rozsáhlou rekonstrukci? Nabízíme Vám komplexní nabídku splňující všechny Vaše požadavky. Jsme schopni splnit Vaše veškeré nároky za příznivé ceny. Kompletní přestavba zajisté stojí spoustu času, práce a nemalé výdaje. Jestliže se rozhodnete pro přestavbu, měla by být přesně podle Vás. My Vám pomůžeme vybrat to nejlepší řešení, předěláme Vám byt či dům přesně podle Vašich představ a upravíme ho podle Vašich možností, a to jak finančních, tak i životních.

Vizualizace

Na základě Vaší představy rozkreslíme první výkresy a zhotovíme Vám dokonalé fotorealistické vizualizace budoucího interiéru. Uvidíte tak, jak bude Váš domov po přestavbě skutečně vypadat, a to do nejmenších detailů. V této fázi procesu je možné doplňovat konkrétní vzorce a detaily, měnit, zkoušet a kombinovat. Můžeme zhotovit i několik verzí vizualizací interiéru s různými odlišnostmi nejen barev, ale i materiálů nebo jednotlivých kusů nábytku.

Projekt

Ve druhé fázi přejdeme k projektu, což je soubor dokumentů potřebných pro přestavbu bytu či domu, a to včetně spotřebičůvýroby nábytku na zakázku i montovaných dveří. Podle tohoto projektu je počítána cena rekonstrukce. Jako zákazník máte kontrolu nad tím, co si objednáváte a jak dlouho bude rekonstrukce trvat. Cena je neměnná a vychází z prvních odhadů.

Přestavba

Dalším krokem je pak samotná přestavba, kterou organizuje naše studio. Od počátku přestavby až po samý konec budeme postupovat přesně podle Vašich představ. Součástí přestavby je i dodávka montovaného nábytku a dle Vašeho přání zajistíme i ostatní zařizovací předměty, které byly součástí projektu. Protože přestavba je naplánovaná do všech detailů, může probíhat bez Vaší účasti.

Předání

Poslední fází je předání novéhozařízeného bytu či domu v předem domluvený termín.

Nahoru