• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Rekonstrukce koupelen a kuchyní

Většina lidí je nespokojena se současným stavem jejich bydlení. Mnozí se rekonstrukce obávají a o pohodlném a krásném bydlení pouze sní. Díky profesionálním designérům společnosti Budina Design se však Vaše sny mohou stát skutečností a Vy si můžete o svých snech s designéry přátelsky popovídat, seznámit je se svými požadavky a oni se pro Vás pokusí najít optimální řešení. Z výsledku rekonstrukce budete nadšeni a nebudete litovat! Přeneste konečně Vaše sny do reality a Váš život získá novou úroveň.

Přestavba koupelen, kuchyní

Koupelna a kuchyně patří k nejdůležitějším a nejvyužívanějším místnostem v bytě, v domě. Ne vždy však tyto místnosti vypadají tak, jak by si jejich uživatelé představovali. Často jsou koupelny a kuchyně v bytech řešeny velmi neprakticky. Majitelé bytů obvykle ani nevědí, jak skvěle a užitečně se dá využít každý kousíček v bytě a jak se z každého malinkého bytu může stát opravdový domov. S tím jim pomohou bytoví designéři, kteří jim navrhnou nejen kuchyně na míru, ale celý domov přesně podle jejich představ a zároveň velmi prakticky. Společnost Budina Design poskytuje služby těchto designérů, kteří Vám pomohou udělat z Vašeho bytu, domu úplně nový a maximálně využitý domov.

Jednou z potřeb pro kvalitní a spokojený život je mít bydlení, které Vám plně vyhovuje. Díky tomu může získat Váš život úplně nový rozměr. V nové, zrekonstruované kuchyni již nebude vaření denní rutinou, ale skutečným požitkem. Stejně do koupelny se začnete těšit a užívat si každou chvilku v ní.

Rekonstrukce na zakázku

Společnost Budina Design poskytuje kompletní rekonstrukci bytu či domu ve spolupráci se svými ověřenými partnery. Spolu s Vámi prokonzultují Vaše požadavky a navrhnou optimální řešení, které následně převedou do reality. Se svými partnery nabízíme bourací práce, zednické a obkladačské práce, elektrikářské a instalatérské práce, topenářské práce, malířské práce…  Vše, co od rekonstrukce očekáváte. Rekonstrukce bude provedena přesně na míru, přesně dle Vašich požadavků a k Vaší maximální spokojenosti.

Nahoru