• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Přestavby bytových jader v paneláku

Naše společnost BUDINA DESIGN se zabývá návrhy, projektováním a následnými realizacemi nejen celých interiérů, ale i exteriérů bytů a rodinných domů nebo kanceláří a vstupních hal průmyslových objektů. Naše činnost však zahrnuje také činnost při realizaci jednotlivých samostatných prostor bytů a rodinných domů. Když potřebujete vytvořit například předsíňpokoj pro dospívající dítě, které není spokojené s interiérem dětského pokoje, nebo umakartové bytové jádro bytu v panelovém domě, pak se obraťte na nás.

Jádra bytů v panelových domech

Prostory koupelny a toalety v panelových domech, které jsou často i desítky let používané, bývají nevyhovující jak dispozicí, tak funkčností prostoru. Na betonové podlaze bez izolace je často pouze staré a popraskané linoleum, inženýrské sítě (voda, odpady, vedení elektrické energie, plynu a tepla) nefunkční nebo dožívající. Samotná vana, umyvadlo nebo toaleta jsou také zcela nevyhovující a neodpovídají požadavkům na moderní bydlení. Proto je vhodné si dohodnout konzultaci bytového designéra a vyřešit všechny problémy bytového jádra.

Nové bytové jádro bytu v panelovém domě

Uspořádání nového bytového jádra bytu v panelovém domě odpovídá moderním trendům a požadavkům na funkčnost, přizpůsobeným obyvatelům bytu. V první fázi zpracováváme návrhy 3D vizualizace, odpovídající barevností, tvary a zařízením ostatním prostorám bytu. Z návrhu odsouhlaseného zákazníkem zpracujeme projekt. Vyhotovený projekt obsahuje rozpočet, který je konečný a cena obsahuje veškeré dohodnuté práce týkající se bytového jádra, zařizovací předměty požadované zákazníkem a případně nábytek, jehož výrobu jsme schopni zajistit z různých druhů materiálů s kvalitním kováním v truhlářské dílně.

Termíny realizace a dokončení

Po připraveném projektu následuje dohodnutí termínu realizace, kdy zároveň stanovíme pevný termín předání. Řemeslné práce provádí námi prověřené firmy a jednotlivci a naše grafické studio BUDINA DESIGN se zaručuje za kvalitně odvedené práce všech řemesel, které se na rekonstrukci bytového jádra bytu v panelovém domě podílejí. Termín předání dokončené stavby dodržujeme a stavbu předáváme čistou a uklizenou ihned k použití. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte. Můžete vyplnit kontaktní formulář na našich internetových stránkách bdorg.cz, telefonovat, kontaktovat nás pomocí e-mailu nebo nás navštívit v Pardubicích.

Nahoru