• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Přestavby kanceláří a vstupních hal

Každý prostor ovlivňuje naše cítění a také v kancelářích nebo vstupních halách průmyslových, administrativních i dalších objektů je důležité, aby byly zařízené funkčně, moderně a vkusně s ohledem na jejich uživatele. Také tyto místnosti si zaslouží účelnou rekonstrukci.

Představení grafického studia

Zpracování celého projektu od návrhu 3D vizualizace po kompletní rekonstrukce zajišťuje grafické studio BUDINA DESIGN. Naše společnost působí v oblasti projektování rekonstrukcí od roku 2007 a má bohaté zkušenosti z obnovy různých druhů prostor. Řemeslné práce zajišťujeme prostřednictvím řemeslníků prověřených dlouholetou spoluprací. Za jejich spolehlivou práci se zaručujeme svým jménem. Další službou, která souvisí s rekonstrukcí celého objektu nebo kanceláří či vstupných hal, je vybavení nábytkem. Nábytek vyrábí rovněž prověřené truhlářské dílny z různých materiálů, jako jsou MDF dřevovláknité desky, laminované desky, desky s povrchovou úpravou z dýhy nebo můžeme zajistit výrobu nábytku z masivu.

Celý průběh rekonstrukce

První kontakt se zákazníkem probíhá nezávaznou konzultací, při které představíme činnost grafického studia BUDINA DESIGN a klient nám představí záměr rekonstrukce. Důležité pro naši práci je, abychom si s klientem hned od počátku porozuměli a našli tzv. společnou řeč. Poté přistupujeme k zaměření objektu. Následuje vytvoření návrhu 3D vizualizace včetně rozmístění zařizovacích prvků, nábytku a případně také elektrických spotřebičů. Po vizualizaci odsouhlasené zákazníkem zpracuje naše projekční kancelář kompletní dokumentaci s rozpisem jednotlivých zařizovacích předmětů a také rozpočtem. Následuje dohodnutí přesného termínu a lhůty předání rekonstrukce. Dohodneme dodávku všech řemeslných prací, objednávku zařizovacích prvků a výrobu nábytku na míru. Kompletní rekonstrukce končí předáním čistého a vybaveného prostoru kanceláře nebo vstupní haly k užívání.

Podrobné informace týkající se práce našeho grafického studia BUDINA DESIGN, jakož i reference z námi realizovaných projektů, naleznete na našich internetových stránkách bdorg.cz. V rekonstruovaném prostoru ať už kanceláře nebo vstupní haly se budou Vaši zaměstnanci cítit příjemně a budou spokojeni. To je základem každého úspěchu.

Nahoru