• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Profesionální bytoví projektanti pro realizaci interiérů

Realizace interiéru nemusí být vždy tak jednoduchá, jak se na první pohled může zdát. Majitelé domů či bytů si často myslí, že navrhnout interiér zvládne každý a nehodlají platit odborníky na realizaci rekonstrukce interiérů. Pravdou ovšem zůstává fakt, že pokud zaplatíte za návrh a pomoc opravdového odborníka, často spíše ušetříte. V dnešní době stále více lidí přichází na to, že pomoc bytových designérů je opravdu k nezaplacení.

BUDINA DESIGN ORIGINAL

Společnost Budina Design není třeba dlouze představovat – za společnost mluví jejich práceKladné reference a spokojení zákazníci jsou tou nejlepší reklamou a vizitkou firmy. Projekční kancelář Budina Desing se zabývá rekonstrukcemi bytůnávrhy a realizacemi interiérů. Zároveň společnost poskytuje rady a pomoc od bytového designéra. Vysněnou a ideální domácnost tak má nyní na dosah ruky každý. Odborníci společnosti Budina Design nabízí kompletní zajištění realizace projektu Vašeho domu či bytu.

Bytový projektant

Služby bytového projektanta jsou opravdu pro každého. Každý má nyní možnost nechat si upravit svůj domov přesně podle svých představ a díky radám zkušeného odborníka si může být každý majitel domu či bytu jistý, že jeho domov bude maximálně využitý, pohodlný a krásný. Bytový projektant se stane po dobu rekonstrukce Vašeho domova Vaším přítelem. Společnost Budina Design zakládá svou spolupráci na důvěře se zákazníkem. Práce tedy probíhají bez smlouvy a záloh. Částka se vyplácí až po ukončení práce a za spokojenosti obou stran. Spolupráce s bytovým projektantem opravdu působí jako přátelské posezení. Projektant ve většině případů zamíří přímo k zákazníkovi a snaží se mu poradit, naslouchat a maximálně splnit všechny jeho požadavky. Služby bytového designéra je možné zajistit po celé České republice.

Realizace interiérů

Vytvoření projektu a následnou realizaci interiéru společnost Budina Desing odvádí vždy na nejvyšší úrovni. Za jejich prací je vždy maximální profesionálnost a vstřícnost. Při realizaci interiérů se snaží upřednostňovat Vaše konkrétní přání. Tyto požadavky se pak pokouší převést do reálné podoby. Vždy se snaží, aby byla realizace co nejvíce užitečná, praktická. Mít moderní a zároveň praktický, pohodlný domov přesně podle Vašeho přání nebylo nikdy snadnější.

Nahoru