• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Projekty interiérů rodinných domů a bytů

Rozhodli jste se pro rekonstrukci interiéru svého bytu či domu, nebo jste na samém začátku a zařizujete prázdný interiér? Pokud ano, doporučujeme vám obrátit se na profesionály z této oblasti, kteří vám pomohou vymyslet možnosti uspořádání vašeho domova, který bude nejen skvěle vypadat, ale také bude funkční!

DSC_8564

Jak postupovat při rekonstrukci domu či bytu

Kompletní rekonstrukce interiéru bytu či domu je časově i finančně náročná věc. Hlavním důvodem, proč lidé vyhledávají naši pomoc, je snaha zrekonstruovat byt či dům optimálně a neutratit více financí, než je nutné. Dalším důvodem je touha co nejlépe vyřešit systém vytápění, úsporu energií a vody.

Prvním krokem k zahájení stavebních úprav celého bytu je schůzka s naším odborníkem na místě rekonstrukce. Důležité je mít přesný plán toho, jak chceme, aby interiér výsledně vypadal. Náš bytový designér vám prostřednictvím kvalitní počítačové vizualizace připraví několik dispozičních řešení interiéru bytu (vč. 3D virtuální prohlídky budoucího interiéru). Dále s vámi projde návrhy jednotlivých interiérů, včetně barevnosti a materiálového řešení i ve více verzích, pro snadnější výběr ideálního řešení. Projekt, který se vám líbí nejvíce, je následně detailně rozpracován a doplněn o konkrétní zařízení, nábytek, osvětlení a doplňky. Pro snadný výběr spolupracujeme se spolehlivými dodavateli vybavení interiérů, poradíme vám, jak správně a optimálně vybrat vhodné zařízení, materiály, podlahy, obklady stěn, sanitární keramiku, nábytek a vybavení pro celý interiér.

Během montáže nábytku

Jednotlivé etapy prací na sebe musí navazovat, musí být garantována odbornost a správné provedení práce. Proto je ideální, když rekonstrukci provádí jedna osvědčená stavební firma na klíč. Časový plán a rozpočet však budou pro firmu závaznéNa základě prohlídky bytu a konzultace připravíme nezávazný rozpočet nákladů na rekonstrukci. Pokud vám cenová nabídka bude vyhovovat, navrhneme časový plán přestavby tak, aby byla zachována funkčnost technického zařízení bytu či domu a aby se byt stal v co možná nejkratším možném termínu opět obyvatelným.

Rekonstrukce rychle a snadno

Celou rekonstrukci bytu či domu zajišťuje naše studio BUDINA DESIGN. Předem naplánovaná rekonstrukce do nejmenších detailů probíhá bez účasti zákazníka. V souladu s projektem zajistíme také dodávku montovaného nábytku i další zařizovací předměty, které jsou součástí projektu. Samozřejmostí je dodržení termínu předání a ceny. Byt nebo dům předáváme čistý a zařízený. Spokojenost našich stávajících zákazníků si můžete ověřit v referencích.

Nahoru