• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Realizace koupelen, moderní panelákové koupelny

Už vás nebaví vaše stará koupelna a rozhodli jste se, že chcete novou? S námi to bude zábava! Pokud plánujete rekonstrukci koupelny, ať už je to kvůli její nefunkčnosti, nebo se vám už nelíbí, nabízíme vám naši pomoc, která vám pomůže, aby výsledek vypadal co nejlépe.

Koupelna snů

Koupelna patří k nejvyužívanějším místnostem v bytě. Ne vždy však vypadá tak, jak by si její uživatelé představovali. Často jsou koupelny v bytech řešeny velmi neprakticky. Majitelé bytů obvykle ani nevědí, jak skvěle a užitečně se dá využít každý kousíček v bytě a jak se z každého malinkého bytu může stát opravdový domov. S tím jim pomohou bytoví designéři, kteří jim navrhnou domov přesně podle jejich představ a zároveň velmi prakticky.

Jak probíhá konzultace před vlastní realizací?

Při konzultaci si ujasníme, kolik lidí v domácnosti bude koupelnu využívat, zda máte děti, či starší osoby, jestli bude součástí koupelny také toaleta, nebo ne. Dále se zaměříme na to, zda se budou provádět nové rozvody elektřiny, vody a odpadu, jestli bude v koupelně okno, jaké chcete dveře, formu vytápění atd. A hlavně se samozřejmě zaměříme na samotný vzhled nové koupelny – obklady, baterie, umyvadlo, sprchu, pračku, nábytek, vanu.

I malá koupelna může být krásná a praktická

Koupelna slouží zejména pro každodenní hygienu celé rodiny – umývání, koupání a sprchování. Dalším obvyklým využitím v malých bytech je praní a sušení prádla. Často je její součástí také toaleta. Mnohdy ji také vnímáme jako místo pro relaxaci. Abyste se v koupelně cítili pohodlně, je třeba respektovat její prostor. I se všemi nutnými zařízeními musí v koupelně zůstat dostatek prostoru, abyste se mohli po sprchování pohodlně osušit, vystoupit z vany nebo si vyčistit zuby, aniž byste se uhodili o roh vany nebo skříňky. Pro zachování prostoru je nutné respektovat dispoziční zásady, dodržovat minimální vzdálenosti mezi jednotlivými zařizovacími předměty, vzdálenosti od stěn a průchozí uličky.

3D vizualizace

Pokud se rozhodnete využít naší pomoci, prvním krokem k zahájení rekonstrukce koupelny bude schůzka s naším odborníkem. Důležité je mít před samotnou rekonstrukcí přesný plán toho, jak chceme, aby interiér výsledně vypadal. Náš bytový designér vám prostřednictvím kvalitní počítačové vizualizace připraví několik dispozičních řešení vaší koupelny. Prostřednictvím 3D vizualizací všech zařízení koupelny si zákazník nejsnáze představí, jak bude ve skutečnosti nový interiér vypadat. Vizualizace je teprve začátkem spolupráce bytového designéra se zákazníkem. S naší pomocí budete mít koupelnu podle svých představ rychle a snadno.

Nahoru