• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Rekonstrukce bytů a domů s projektem zdarma

V okamžiku, kdy se rozhodnete pro rekonstrukci bytu či domu, je velmi důležité uvědomit si, kolik času, práce, energie i peněz jste schopni do realizace vložit. Ne každý má zcela přesnou představu o výrobcích a jejich cenovém rozpětí na trhu. Ne každý je připraven na nečekané obtíže, které se v průběhu rekonstrukce s největší pravděpodobností objeví. Pro většinu je jednodušší a efektivnější zadat práci odborníkům.

První fáze rekonstrukce

V první fázi v těsné spolupráci s Vámi vypracujeme 3D vizualizaci navrhovaného interiéru. V okamžiku, kdy návrh interiéru bude zcela odpovídat Vašim představám, vytvoříme finální návrh a začneme pracovat na projektu.

Druhá fáze rekonstrukce

Tvorba projektu zahrnuje soubor dokumentů potřebných pro přestavbu bytu či domu včetně výroby nábytku na zakázku, montovaných dveří, nebo kuchyňských spotřebičů. Podle tohoto vypracovaného projektu se pak odvíjí cena rekonstrukce bytu či domuVýsledná cena je neměnná a vychází z prvních odhadů. Projekt obsahuje i výběr zařizovacích předmětů bytu.

Třetí fáze rekonstrukce

Rekonstrukci bytu realizuje naše studio. Rekonstrukce bytu je do všech detailů předem naplánovaná a může probíhat bez Vaší účasti. V závislosti na rozsahu Vašeho projektu vypracujeme harmonogram prací a budeme koordinovat práce jednotlivých dodavatelů a subdodavatelů, jako jsou např. malíři, instalatéři, obkladači nebo elektrikáři, kteří budou realizovat jednotlivé úkony (výmalba, obklady, podlahy, osvětlení, nábytkové vybavení, okenní stínění, venkovní práce, zateplení atd.). Součástí rekonstrukce bytu je i dodávka montovaného nábytku z laminovaných materiálů, překližky, dýhy, masivního dřeva s využitím mnoha druhů kování. Po domluvě se zákazníkem zajistíme i ostatní zařizovací předměty, které byly součástí projektu. V předem domluvený termín předáváme čistý a zařízený byt.

Při využití kompletních služeb včetně rekonstrukce získáte projekt zcela zdarma.

Nahoru