• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Rekonstrukce bytů a rodinných domů na klíč

Projekční kancelář BUDINA DESIGN se specializuje na tvorbu grafických návrhů interiérů, celkové rekonstrukce bytů a domů včetně výroby nábytku na míru a koupelny. Návrhy, realizace a rekonstrukce bytů i rodinných domů provádíme po celé ČR, zejména v oblasti Prahy, Pardubic, Hradce Králové a také ve středních a východních Čechách. Schůzky ale vždy probíhají na místě rekonstrukce, nebo v obchodech s navrhovanými prvky.

Naše zkušenosti

Na trhu bytového designu fungujeme již od roku 2007 a za dobu své existence jsme v této oblasti získali řadu zkušeností a inspirací z tvorby jednotlivých interiérů. Úzce spolupracujeme s partnerskými společnostmi, které naše projekty realizují. Při jejich využití získáte slevu v hodnotě projektu od nás. Nábytek umíme dodat z různých materiálů jako je MDF dřevovláknité desky, laminované desky, desky s povrchovou úpravou z dýhy nebo z masivu. Na dodávku nábytku jsme se zaměřili z důvodu kompletní rekonstrukce na klíč a přizpůsobení se co nejširší vrstvě zákazníků. Naši zákazníci nemusí mít nadprůměrný plat, aby si mohli vybavit interiér pomocí služeb bytového designera.

Příprava rekonstrukce bytu nebo domu na klíč

Nejlepší cesta, jak představit návrh nového interiéru, je prostřednictvím 3D vizualizací všech detailů jednotlivých částí bytu nebo domu. Tak si zákazník nejsnáze představí, jak bude ve skutečnosti nový interiér vypadat. Vizualizace je teprve začátek spolupráce bytového designéra se zákazníkem. Po vizualizaci následuje vlastní projekt. Ten obsahuje dokumentaci potřebnou pro přestavbu bytu nebo domu, návrh výroby nábytku na zakázku, návrh výroby dveří, zajištění kuchyňských spotřebičů a zařizovacích předmětů do obývacího pokoje apod. V projektu je také spočítaná celková cena rekonstrukce.

Vlastní rekonstrukce objektu

Celou rekonstrukci bytu či domu zajišťuje naše studio BUDINA DESIGN. Předem naplánovaná rekonstrukce do nejmenších detailů probíhá bez účasti zákazníka. V souladu s projektem zajistíme také dodávku montovaného nábytku i další zařizovací předměty, které jsou součástí projektu. Samozřejmostí je dodržení termínu předání a ceny. Byt nebo dům předáváme čistý a zařízený. Spokojenost našich stávajících zákazníků si můžete ověřit v referencích na našich internetových stránkách bdorg.cz.

Nahoru