• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Rekonstrukce bytu včetně dodávky montovaného nábytku

Nejen že vytvoříme v našem grafickém studiu BUDINA DESIGN trojrozměrnou, neboli 3D vizualizaci nového prostoru, ale zpracujeme i celou projektovou dokumentaci včetně rozpisu všech zařizovacích předmětů, elektrických spotřebičů, montovaného nábytku a rozpočtu. Rozpočet je konečný a vždy je dodržený. Následuje samotná realizace, kterou zajišťuje také naše projekční společnost prostřednictvím odborných společností nebo jednotlivých řemeslníků. Protože dlouhodobě s těmito jednotlivci a organizacemi spolupracujeme, můžeme se na jejich práci spolehnout a zaručujeme se za ni jménem našeho grafického studia. Celou rekonstrukci dotváří nábytek, jehož výrobu objednáváme v prověřené truhlářské dílně z různých materiálů.

Proč kompletní dodávku včetně montovaného nábytku

Výhodou naší společnosti je, že spolupracujeme s prověřenou truhlářskou dílnou, ve které se vyrábí dodavatelsky montovaný nábytek z několika druhů materiálu v různých cenových relacích. Jedná se o MDF dřevovláknité deskylaminované deskydesky s povrchovou úpravou z dýhy, ale také zajistíme výrobu nábytku z masivu pro náročnější zákazníky. Vybrat si můžete z celé řady druhů nábytkového kování, které dotvoří celkový dojem rekonstruovaného interiéru. Námi dodávaný nábytek odpovídá plně zpracované 3D vizualizaci a výhodou pro zákazníka je, že získá zcela nový prostor, kompletně vybavený nábytkem bez zbytečného shánění. Pokud zákazník využije zakázku prostřednictvím našich smluvních dodavatelských truhláren, odečítá se od ceny výroby nábytku až 100 % ceny projektu. Také v případě truhlářských dílen spolupracujeme dlouhodobě s osvědčenými spolupracovníky, za které ručíme svým jménem.

Kompletní rekonstrukce bytu včetně montovaného nábytku

Jak už jsme uvedli na začátku článku, zabývá se naše projekční kancelář BUDINA DESIGN kompletními rekonstrukcemi bytů, ať už se jedná o byty v cihlové zástavběbyty v panelových domech nebo byty v rodinných domech. Naše společnost po zpracování 3D vizualizace a odsouhlasení projektu prostřednictvím smluvních partnerů zajistí kompletní rekonstrukci objektu ‒ inženýrských sítí, rozvodů elektrické energie, tepla, obkladů, zednických, sádrokartonářských nebo obkladačských prací. Po dokončení rekonstrukce předáváme kompletní, čistý prostor, který je ihned vhodný k užívání. Podrobnosti spolu s přehledem realizací naleznete na bdorg.cz.

Nahoru