• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Rekonstrukce interiérů hotelů a penzionů

Chcete svému hotelu nebo penzionu dodat modernější vzhled a oživit jeho interiér? Pak jste se rozhodli k těžkému kroku, který díky naší pomoci může být ale zcela jednoduchým. Nejčastějšími důvody k modernizaci interiérů hotelu je nízká návštěvnostsnaha oslovit i jinou cílovou skupinu lidí, než která k vám jezdila doposud, nebo chcete zvýšit úroveň svého hotelu a dopřát tak svým hostům maximální pohodlí.

Specializujeme se na grafické návrhy, projektování a realizaci všech interiérů hotelů a penzionůProjekční kancelář BUDINA DESIGN působí v oboru od roku 2007 a své bohaté zkušenosti může doložit řadou referenčních zakázek.

Konzultace

Pokud budete chtít využít naše služby, prvním krokem bude konzultace na místě rekonstrukce. Během této konzultace nejdříve zjistíme stav budovy, v jakém stylu je postavena, zda chceme styl zachovat, nebo zcela změnit. Dalšími body budou otázky, čeho chcete úpravou interiéru dosáhnout, pro jakou cílovou skupinu hostůtermín úpravy a samozřejmě finanční rozpočet. Následuje krok sepsání vašich požadavků a představ, které se následně pokusíme převést do reálnější podoby v několika variantách. Podle toho Vám doporučíme změny, které budou mít co největší efekt. Pomocí 3D vizualizace si vytvoříte představu, jak by hotel či penzion mohl v budoucnu vypadat a zda by splnil vaše očekávání.

Proč modernizovat?

Prostory restaurací a hotelů, které jsou mnohdy spojené v jednom objektu, často neodpovídají požadavkům na moderní a funkční prostor, který rozvržením a vybavením bude odpovídat přáním a životnímu stylu majitelů a zároveň zaujme návštěvníky zařízení. Z toho důvodu je vhodné restaurace i hotely modernizovat a přizpůsobovat je novým trendům. Proto jsme připraveni kompletně realizovat prostory od 3D vizualizace přes projekt po dokončení celého prostoru za pomoci námi prověřených odborných firem a vybavení nábytkem, vyrobeným ve smluvní truhlářské dílně. Na výběr je celá řada moderních i klasických materiálů v různých cenových relacích a dokážeme realizovat prostor podle finančních možností zadavatele.

Nahoru