• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Rekonstrukce koupelen, kuchyní a ložnic

Od roku 2007 se zabývá studio BUDINA DESIGN návrhy, projektováním a realizacemi rekonstrukcí interiérů. Přizpůsobení interiérů potřebám uživatele bytu je důležité pro pohodlné a účelné využití všech prostor jednak jednotlivých místností, ale také celého prostoru bytu nebo domu. Interiéry navrhujeme, projektujeme a realizujeme s ohledem na specifické potřeby a požadavky svých zákazníků. Své zkušenosti můžeme doložit referencemi, které naleznete na internetových stránkách společnosti bdorg.cz.

Kuchyně, koupelny a ložnice

Kuchyně, koupelny a ložnice jsou důležitými a často využívanými místnostmi v každém bytě. Z toho důvodu se orientujeme také na návrhy, projektování a realizaci těchto místností, aby odpovídaly potřebám svých uživatelů a vyhovovaly vybavením i designem majitelům. Před vlastní realizací zpracujeme návrh vizualizace, ať už rozmístění jednotlivých zařizovacích předmětů nebo barevného řešení. Návrh zpracováváme ve spolupráci s klientem, abychom vyhověli zcela jeho představám, potřebám a životnímu stylu. Po odsouhlasení návrhu zákazníkem následuje zpracování výkresové dokumentace. Samozřejmě respektujeme rozpočet, který je na vytvoření daného interiéru vyhrazený.

Jak probíhá rekonstrukce

Každý projekt je zpracován v souladu s požadavky, přáním a finančními možnostmi zákazníka. K projektu přistupujeme zodpovědně a detaily konzultujeme s klientem. Po finalizaci projektu nastupují pracovníci z jednotlivých odborných firem a začíná realizace celého projektu. Pokud se zákazník rozhodne, můžeme v truhlářské dílně nechat dodavatelsky vyrobit montovaný nábytek na míru z různých materiálů (MDF dřevovláknité desky, laminované desky, desky s povrchovou úpravou z dýhy nebo z masivu) a následně předat kompletně hotový interiér ihned k užívání. Práce na sebe plynule navazují a hotový interiér je čistý a zařízený předán zákazníkovi.

Naše projekční kancelář BUDINA DESIGN se specializuje na grafické návrhy interiérů, rekonstrukce bytů a domů a také zajišťujeme výrobu montovaného nábytku na míru. Návrhy a realizace provádíme především v Praze, Pardubicích nebo Hradci Králové. Rovněž působíme ve středních a východních Čechách. Můžeme však přijet kamkoli jinam.

Nahoru