• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Rekonstrukce panelového bytu s projektem zdarma

Abychom vyšli vstříc všem majitelům panelákových bytů, kterých je v České republice přibližně jedna třetina veškerého bytového fondu, nabízíme k rekonstrukci společnosti BUDINA DESIGN projekt zdarma.

Zcela nový byt v panelovém domě

Byty v panelových domech mají většinou nevyhovující dispozice, velice malou kuchyni a nechybí umakartové jádro, Naše společnost zajistí vypracování kvalitního návrhu pro moderní, funkční a životnímu stylu obyvatel odpovídajícího interiéru.

Postup prací

Prvním důležitým krokem je seznámení zákazníka s prací našeho studia a s naší filozofií. Důležité je pro správnou součinnost, aby si obě strany – designér i zákazník – takzvaně “sedli”. Po úvodním zaměření prostor bytu a zjištění představ a požadavků klienta, zpracujeme vizualizaci rekonstrukce. S vytvořenou vizualizací seznámíme zákazníka, a pokud bude spokojen, přistoupíme ke zpracování výkresové dokumentace a celého projektu, který může v souvislosti s přáním zákazníka obsahovat vedle kuchyňských spotřebičů a zařizovacích předmětů také nábytek zhotovený v smluvní truhlářské dílně. Dodavatelsky vyráběný montovaný nábytek odpovídá všem požadavkům moderního bydlení. Na výběr jsou různé materiály, jako např. MDF dřevovláknité desky, laminované desky, desky s povrchovou úpravou z dýhy, ale také zajistíme výrobu nábytku z masivu. Na výběr je také řada různých typů kování, které dotváří celkový dojem interiéru. Základním zájmem našeho designového studia je spokojený zákazník.

Zkušenosti zákazníků

Grafické studio BUDINA DESIGN má za cíl mít jen spokojené zákazníky. Veškeré práce, které nabízíme, jsou prováděny námi a osvědčenými řemeslnými firmami a řemeslníky, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme a za jejich práci ručíme svým jménem. Řadu příkladů rekonstrukcí naleznete na našich internetových stránkách bdorg.cz v sekci Galerie návrhů a realizací.

Nahoru