• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Rekonstrukce vnitřních prostor domu i bytu

Každá rekonstrukce má různý rozsah, od velmi malé, zahrnující například posun vypínače, vymalování a další detaily, až po kompletní s výměnou oken, bourání příček a změny dispozic.

1. Definice potřeb

V první fázi je důležité si představit, jak bude Váš život a Vše rodina během doby, po kterou uvažujete zrekonstruovaný byt užívat, vypadat. Dále podle toho definovat své potřeby, rozvrhnout místnosti a pokusit se je srovnat na půdorysu bytu tak, aby odpovídaly předpokládanému provozu.

2. Návrh

Jsou-li hotové Vaše podklady a máte-li jasno v tom, jaké místnosti potřebujete, můžeme přejít ke konzultaci Vašich představ, pomůžeme s ujasněním Vašich potřeb, upozorníme na různá úskalí a technická omezení projektu, doporučíme vhodná řešení, a zpracujeme výkresy všech variant dispozičních řešení bytu. K tomu nám pomůže vizualizace. Zhotovíme Vám fotorealistické vizualizace budoucího interiéru Vašeho bytu či domu, a to včetně detailů. V této fázi lze měnit nebo doplňovat vzory, barvy, materiály, jednotlivý nábytek a další.

3. Projekt

Po stanovení konečného návrhu na základě vizualizace se můžeme přesunout k projektu, tedy souboru dokumentů potřebných pro rekonstrukci bytu či domu, včetně montovaných dveříspotřebičů nebo výroby nábytku na zakázku. Projekt navíc zahrnuje i výběr zařizovacích předmětů. Podle projektu také vypočítáme cenu rekonstrukce, která je neměnná a vychází z prvních odhadů.

4. Realizace

Po dokončení projektu přichází na řadu samotná rekonstrukce, kterou realizuje naše studio. Rekonstrukce je předem do všech detailů naplánovaná, takže může probíhat i bez Vaší účasti. Součástí rekonstrukce bytu či domu je i dodávka montovaného nábytku a dle přání zákazníka zajistíme i ostatní zařizovací předměty, které byly vybrány v rámci projektu.

5. Předání

Po dokončení rekonstrukce v předem stanovený termín Vám předáme nově zrekonstruovaný a zařízený byt či dům.

Nahoru