• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Revitalizace interiérů v domě i bytě

Metoda revitalizace patří k nejlevnějším metodám úpravy interiérů. Vychází z jednoduchých úprav (renovace nábytku, jeho uspořádání, použití vhodných doplňků, bytového textilu, symbolů a barev). Pod pojmem revitalizace si lze také představit komplexní opravu důležitých funkčních částí budov provedenou v rámci jednoho projektu.

Proč revitalizovat

Mnohdy se v interiéru nahromadí množství předmětů bez účelu, které následně působí chaoticky. Stejně tak na nás rušivě může působit nevhodně rozestavěný nábytek nebo jeho tvar, strádající kytky, nepřiměřené či nadbytečné doplňky nejenom v ložnici. Také celkový dojem z interiéru by se měl ucelit a dodat mu jednotný charakter. Revitalizace interiéru se soustředí na obnovu tak, aby se v něm člověk cítil spokojeně. Po technické stránce jsou hlavními výhodami revitalizovaných domů zejména úspora energie (únik tepla okny, zdmi, střechou), snížení hlučnosti a zvýšení estetiky moderního bydlenízvýšení komfortu bydlení a tržní hodnoty objektu, prodloužení životnosti objektu.

Jak revitalizovat

Rozbor vychází z osobního nastavení obyvatel prostoru a je ušit přímo na míru. Jsou v něm nastíněna problematická místa a jejich kreativní řešení, konkrétní doporučení. Je vhodné zorganizovat svůj prostor tak, aby každá věc měla své logické místo v určitém sektoru (např. spánek, jídlo, příprava jídla, odpočinek, práce, děti, společenský život) a tyto sektory pokud možno ve sféře činnosti dodržovat. Navrhneme pro Vás novou koncepci jednotlivých místností nebo celého bytu, pomůžeme Vám s barevností, výběrem nábytku i nových doplňků. Přizpůsobíme návrh Vašim finančním možnostem a vytvoříme nový domov pro celou rodinu.  Revitalizovaný dům poskytne kvalitní bydlení dle současných požadavků na stavební techniku, hospodaření s energií, hygienu a estetiku bydlení.

Pomůžeme Vám Váš domov zrevitalizovat tak, abyste se v něm cítili opět příjemně.

Nahoru