• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Váš designový domov díky projektantům a designérům firmy Budina Design

Ne každý člověk má dar umění kombinovat pohodlí spolu s efektivitou, vkusem a maximální funkčností a vytvořit tak vkusný a příjemný domov, ve kterém se člověk bude cítit komfortně. Právě proto je nejlepší obrátit se na odborníka – bytového designéra. Ten dokáže zkoordinovat požadavky klienta s firmou realizující samotnou rekonstrukci včetně termínu dokončení.

Opravdu dobrý bytový designér pomůže při realizaci interiéru peníze klienta ušetřit. Orientuje se lépe na trhu, může tedy nalézt vhodnější a finančně výhodnější interiérové vybavení. Z toho vyplývá, že služba interiérový design je skutečně určena každému z nás, tedy i obyčejným lidem s běžnými příjmy. Kvalitní návrh Vám dokáže ušetřit peníze, energii, úsilí a v neposlední řadě i nezanedbatelné množství času.

Co je náplní práce naší projekční kanceláře

Naše projekční kancelář navrhne funkční členění prostoru tak, aby vyhovoval každodennímu provozu, včetně rozmístění nábytku, návrhu vhodných materiálů, barev, osvětlení atd. Vypracujeme dispoziční řešení prostoru (bytů, kanceláří, hotelů a dalších druhů interiérů), navrhneme materiály (podlahy, obložení atp.) a nábytkové vybavení včetně doplňků. Poradíme s volbou povrchů stěn, podlah a stropů, s umístěním vypínačů, zásuvek a s vedením rozvodů inženýrských sítí.

Náš přístup

Je pro nás velmi důležité seznámit se s klientem, jeho potřebami, parametry a životním stylem. Proto veškerá jednání ohledně návrhů a realizace interiérů probíhají na místě rekonstrukce bytu či domu nebo na jiném předem domluveném místě. Naší výhodou je v neposlední řadě naše nezávislost. Nejsme distributorem nábytku některé ze značek na trhu, tudíž nepracujeme v zájmu získaných provizí, nýbrž v zájmu klienta. Výrobu navrhovaného nábytku na zakázku řešíme formou dodavatelských truhláren. Máme vyzkoušeno, že nejlepší a nejkvalitnější dílo odvede drobný dodavatel na rozdíl od řetězových výrobců. Než začneme s realizací, navštívíme s Vámi vzorkové prodejny s nábytkovými prvky, koupelnová studia, obchody s veškerým interiérovým vybavením, abyste měli možnost srovnání a abyste viděli vše co bychom chtěli realizovat, naživo.

Nakonec od nás dostanete návod na přestavbu interiéru a necháme na Vás, zda realizaci svěříte nám nebo jestli se rozhodnete pro jiné možné varianty realizace. Mělo by být samozřejmostí, že s bytovým designerem Vašeho bydlení byste měli mít přátelský vztah skloubený s profesionální spoluprací. Abychom zdůraznili nezávislost klientovy volby a jeho svobodu rozhodování, pracujeme bez jakékoli smlouvy a bez finanční zálohy. Domluvená částka je pak vyplacena po dokončení projektu. V případě jakékoli pochybnosti či nespokojenosti můžete od spolupráce s námi kdykoli odstoupit.

Nahoru