• +420 608 355 661
  • |
  • info@bdorg.cz
  • |
  • Josef Budina - Hronovická 790, 530 02 Pardubice

Výroba montovaného nábytku na zakázku

Ne vždy je možné umístit do domácnosti nábytek, který běžně najdete v obchodních řetězcích. Někdy Vám to nedovolí prostory, estetika apod. V tomto případě je nutné obrátit se na pomoc zkušených odborníků a nechat si vyrobit nábytek přesně na míru.

Nábytek na zakázku

Nábytek vytvořený speciálně na míru má pro uživatele velkou řadu výhod. Nábytek na zakázku je vyroben tak, aby co nejvíce korespondoval se zbytkem interiéru. Při výrobě je možné navrhnout speciální požadavky na každý kus. Díky tomu je tak možné maximálně využít každý prostor a zároveň docílit toho, že Váš domov bude nejen esteticky sladěný, ale zároveň bude maximálně praktický. Velkou výhodou je také to, že nábytek vytvořený na míru je jeden velký originál. Každý domov je originál a nejlépe se k němu hodí právě originální nábytek, který je vyroben speciálně pro konkrétní potřeby každé domácnosti.

Výroba nábytku na zakázku

Společnost Budina Design se zabývá rekonstrukcemi bytů či domůrealizacemi interiérů apod. Součástí rekonstrukce je velmi často také úprava vybavení domácností. Často je zapotřebí právě výroba nábytku na zakázku, přesně k danému interiéru. Budina Design v tomto směru vytvoří návrh a realizaci interiéru. O výrobu navrhovaného nábytku se postarají smluvené dodavatelské truhlárny.

Truhlárny jsou osvědčené, dlouhodobě se společností Budina Design spolupracují a jsou zárukou opravdové kvality. Tyto truhlárny představují ruce společnosti Budina Design – tam získávají návrhy designérů konkrétní podobu, v truhlárnách projekty ožívají. V truhlárnách pracují řemeslníci, kteří vyrábí oproti řetězcovým výrobcům nábytek nejvyšší kvality. Při využití služeb řemeslníků skrze společnost Budina Design Vám bude odečteno od ceny výroby až 100% ceny projektu.

Společnost se zaměřuje na výrobu nábytku z materiálů MDF, lamina, dýhy, masivu apod. Budina Design působí především v okolí měst Praha, Pardubice a Hradec Králové. V případě zájmu není problém služby společnosti využívat po celé České republice.

Nahoru